Villalara Karı Koca Çiftler

Hayatın koşuşturmasında hemen hepimizin en huzur bulduğumuz yer evimizdir. Yorucu bir günün ardından eve döndüğümüzde her şeyin derli toplu ve temiz olması hepimizin en büyük isteğidir. 

Kent yaşamının zorlukları, iş stresimiz, çocuklarımızın sorumluluğu derken tertemiz evimize girdiğimizde masamıza konulacak sıcak bir yemekle hayatın zorluklarını bir nebze de olsa hafiflemiş hissederiz. 

Gerek evinizin temizliği gerekse evinizde bulunan değerli eşya antika gibi özel eşyalarınızın özenle düzenlenmesi ev yardımcıların önemli görevleri arasında yer almaktadır. AGUL58 AJANS olarak evlerinize ve villalarınıza ev yardımcıları, temizlikçi, gündelikçi, bekçi, bahçıvan, karı koca çift yardımcılar bularak hayatınızı kolaylaştırabiliriz. 

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder. 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya 0 537 393 00 45 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp
0537 393 00 45

Sizi Arayalım


WhatsApp : 0537 393 00 45

https://agulajans.com