Profesyonel Dadı

AGULAJANS.Yapılan araştırmalar, 0-6 yaşın çocuğun gelişimi ve eğitimi için çok kritik bir dönem olduğunu ve bu dönemde çocuğun gelişimini en üst düzeyde gerçekleştirebilmesi için onunla ilgilenecek kişinin eğitimli olması gerektiğini vurgulamaktadır. 

Profesyonel Dadı hizmeti, bir bakıcıdan çok daha fazlasıdır. Profesyonel ve uzmanlık gerektiren bir görevdir. Dadılar bakıcılardan çok daha fazla sorumluluk almaktadırlar ve işlerinde oldukça tecrübeli kişilerdir. Çocuk psikolojisini ve davranışlarını anlamlandırabilirler. Bütün gün çocuğun her türlü ihtiyacını dadısı karşılar ve bir süre sonra çocuk dadısını evin bir üyesiymiş gibi kabullenir. Çocuğunuzu eğiten, oyunlar oynayan, tuvalet eğitimi veren, onu dinleyen, şarkılar söyleyen, sadece onunla ilgilenen birini her çocuk kendine yakın hisseder. Eğer profesyonel anlamda bir dadıya ihtiyaç duyarsanız eğitimli, yabancı dil bilen ve referanslı dadı portföyümüz hakkında detaylı bilgi edinmek için bizi arayın. 

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder. 
BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya +90 537 393 00 45 numaralı telefondan biz

WhatsApp
0537 393 00 45

Sizi Arayalım


WhatsApp : 0537 393 00 45

https://agulajans.com