Makam Şoförü

Kamu kurumlarında veya özel şirketlerde makam aracını kullanan ve hizmet ettiği kişi ya da kişilerin ulaşımını sağlayan kişiler olan makam şoförlerinin temel görevleri, zamanında ve güvenli ulaşımı sağlamaktır. Ayrıca aracın genel kontrolünü yapmak, yakıt gereksinimini takip etmek, iniş binişlerde hizmet edilen kişiye veya karşılanan kişilere yardımcı olmak, gidilecek yerin adresi ve genel yol koşulları konusunda gerekli bilgiyi edinmek de şoförün görev alanlarındandır. 

Ekibimizdeki Makam Şoförlerinin sürücü belgesine ve diğer evraklara sahip olmasının yanında bir Makam Şoföründe bulunması gereken niteliklerin bilincindeyiz ve bunları sizin özel isteklerinizle birleştirip size en uygun elemanı temin ederek hayatınızı kolaylaştırmaktan keyif duyarız. 

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya 0 537 393 00 45 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp
0537 393 00 45

Sizi Arayalım


WhatsApp : 0537 393 00 45

https://agulajans.com