Felçli Hasta Bakıcısı

Felç(halk dilinde İnme), beyindeki kan damarlarının tıkanması ve yavaşlamasıyla meydana gelen bir damar hastalığıdır. Bu hastalıkta inme belirtileri ortaya çıktığı için ağır ilaçlarla damarın açılması sağlanmaktadır. Bu süreçte düzenli ilaç takibi çok önemlidir. 

Hastalığın seyir evresinde yakın çevresinden aldığı destek ve iyi bir bakım, felçli hastanın iyileştirilmesinde önemli bir faktördür. Düzenli egzersizlerle de tedavi desteklenebilir. 

Felçli hastalarının bu egzersizleri mutlaka denetim ve kontrol altında bilinçli bir bakıcı tarafından yaptırılması şarttır.

AGUL58 AJANS olarak portföyümüzde tecrübeli ve referanslı FELÇLİ Hasta Bakıcısı adayları da bulunuyor. Ailedeki bireylerden biri bu hastalığa yakalandıysa ve kendisini güvenle emanet edebileceğiniz bir hasta bakıcısına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ne gibi özelliklere sahip, hangi saatlerde ve günlerde çalışacak bir hasta bakıcısı istediğinizi öğrendikten sonra kısa süre içinde sizi uygun bir adayla buluşturabiliriz. 

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder. . 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya 0 537 393 00 45 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp
0537 393 00 45

Sizi Arayalım


WhatsApp : 0537 393 00 45

https://agulajans.com